Професійна охорона в Києві — служба безпеки Орлан

Охоронна служба «Орлан» — ваш надійний і досвідчений партнер

Наша компанія «Орлан» працює на українському ринку охоронних послуг досить давно. За час свого існування ми набули репутації злагодженої команди професіоналів, яка здатна справитися із задачею будь-якої складності.

Головні принципи, яких дотримується у роботі наша служба охорони:

  • Професіоналізм. Охоронна служба складається із співробітників, які пройшли спеціальну підготовку, мають відмінні фізичні дані, наділені психічною стійкістю і можуть ефективно діяти в будь-якій ситуації.
  • Лояльність. Ми служба охорони в Києві, тому враховуємо всі побажання, забезпечуючи високий рівень безпеки людей, майна, цінностей.
  • Надійність. Скориставшись послугами фізичної охорони або технічними охоронними засобами, ви можете відчувати себе у повній безпеці. Навіть якщо виникає непередбачена ситуація, ми знаємо, як діяти. Інформація на пульт керування надходить основним і додатковим каналом зв’язку. Групи швидкого реагування готові прийти на допомогу цілодобово.

Наша служба безпеки справиться з задачами будь-якої складності на вищому рівні . Про це свідчать багаточисленні позитивні відгуки клієнтів про нашу роботу.

  • Ми маємо у своєму розпорядженні сучасні технічні засоби для забезпечення вашої безпеки. Наша компанія співпрацює з перевіреними офіційними постачальниками охоронного обладнання від ведучих вітчизняних і закордонних виробників. Це дозволяє на високому якісному рівні виконувати проектування, установку і обслуговування систем відеоспостереження і контролю доступу, тривожних кнопок і охоронних сигналізацій.
  • Звернувшись до нас, ви зможете скористатися всіма перевагами такої співпраці.
  • Наш досвід і професіоналізм дозволяє,враховуючи, звичайно, ваші побажання,підібрати і розробити індивідуальні методи захисту вашого бізнесу, нерухомості, майна і забезпечення особистої безпеки.
  • Прямі ділові зв’язки з постачальниками дають можливість суттєво виграти у ціні. В результаті ви отримаєте якісні послуги зо оптимальною вартістю.
  • Завдяки власному пульту централізованого спостереження, ми можемо проводити цілодобовий моніторинг об’єктів, що охороняються.
  • Надаємо клієнтам можливість отримати комплексне обслуговування, включаючи фізичну охорону і підключення автоматизованих систем.
  • Ви укладаєте договір з надійним і стабільним партнером.

Спеціально для своїх клієнтів ми розробили комплексні пропозиції із забезпечення безпеки. У нас ви можете вибрати варіант, який більше всього підходить саме вам – від бюджетного до повного. При цьому низька вартість зовсім не означає низьку якість, всі розроблені проекти відрізняються різноманіттям засобів і методів.

Отримати консультацію з фізичної охорони, проектування і з установки системи безпеки ви зможете за телефоном: +38 (067) 370-22-22, +38 (044) 5-800-800
Задати питання