Охорона периметра заміського будинку - orlan

Охорона периметра заміського будинку

Немає нічого дивного в тому, що кожна людина прагне максимально захистити своє майно, будь то автомобіль, заміський котедж або гараж. Кожен робить це в міру своїх розумінь і можливостей. Ми розглянемо варіанти можливої ​​охорони заміського будинку.

Звичайно, бувають випадки абсолютно кричущі, коли власники заміських ділянок встановлюють на своїй території світлозвукові гранати або ж випускають зграю бійцівських собак без намордників, які представляють реальну небезпеку не тільки для можливих зломщиків, але й, якщо випадково вирвуться за межі території, що охороняється, готові розтерзати і звичайних перехожих.

Ми ж звернемося до більш цивілізованого варіанту, а саме — до установки системи охоронної сигналізації для периметра підконтрольній території.

Оцінка необхідності організації охорони

Будь автоматизована система охорони — це, звичайно, добре. Однак завжди варто спочатку оцінити доцільність її встановлення на конкретному об’єкті. Наприклад, зовсім різний інтерес у потенційних зломщиків викличуть заміський котедж і сарай, в якому зберігається садові начиння або всякий даремний непотріб. Тому цілком обгрунтованим буде для охорони сараю купити сторожового пса, який з успіхом приверне увагу оточуючих гучним гавкотом при спробі злому.

Інша справа — заміський будинок. Без сумніву, це об’єкт, що заслуговує застосування охоронної системи. Однак не слід забувати про те, що система охорони периметра — це лише охорона, але не захист, основною функцією такої системи є оповіщення про небажаний проникненні. Тому ідеальним варіантом є система, що виводить тривожний сигнал безпосередньо на пункт охоронної компанії або ж міліції, співробітники яких оперативно зможуть відреагувати на отримання сигналу тривоги.

Найпростішим елементом системи охорони периметра є звичайний паркан, масивні цегляні, кам’яні або железобетоннние різновиди якого так улюблені нашим населенням. Насправді, будь-який паркан досить добре служить своєї основної мети — відгородити територію, що охороняється і перешкоджати вільну проникненню на неї. Тим часом, однією з переваг забору зі звичайної сітки-рабиці або огорожі із прутів в тому, що вони не перешкоджають огляду прилеглої до них території, що може допомогти швидше виявити потенційних небажаних відвідувачів.

Фактори, що впливають на вибір

Звичайно, при підборі оптимального рішення з охорони периметра необхідно брати до уваги багато деталей — наявність радіо-і електропомех, шумів і інших факторів, що можуть вплинути на роботу системи. Часто буває, що вартість оптимально підібраної охоронної системи непропорційна важливості і цінності об’єкту, що охороняється. У такому випадку, звичайно, краще вибрати інший, менш витратний тип охорони.

Типи охоронних систем

Найбільш простими системами охорони, як правило, використовуваними на виробничих об’єктах, є радіопроменеві та інфрачервоні охоронні засоби виявлення. Вони ідеальні для застосування окремо розташованих на рівній місцевості об’єктів, що не мають огорожі і густої рослинності поблизу.

Для охорони заміських будинків краще використовувати ємнісні системи, які майже не мають мертвих зон і відрізняються постійно високою чутливістю. У цьому випадку ні рельєф місцевості, ні наявність кам’яних або бетонних огорож не матимуть ніякого значення.

Головне, що потрібно пам’ятати при виборі охоронної системи периметра — її проектировку, підбір і установку слід замовляти у компанії з солідною репутацією на ринку і досвідом роботи. Тоді ваші кошти буду працювати за призначенням.