Охоронна сигналізація в офіс - Orlan

Охоронна сигналізація в офіс

 • Контроль 24/7

  При надходженні сигналу він надійде на станцію монітора охоронного підприємства.

 • Виїзд групи реагування

  Після надходження сигналу для запобігання крадіжки виїжджає група швидкого реагування.

 • SMS-повідомлення

  У разі спрацювання датчика здійснюється розсилка повідомлень на мобільний пристрій про тривоги.

 • Надійне обладнання

  Працюємо тільки з сертифікованим надійним обладнанням.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Обладнання для підключення

 1. Клавіатура
 2. Сигнальний механізм
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Контрольна панель для обробки даних з датчиків та активації сигналу

Сигналізація в офіс

Офіс — це своєрідний живий організм зі своїм укладом і плином життя. Якщо працюючий колектив звик до розміреного ходу подій, то злом і крадіжку розбурхають їх не на жарт, викликавши серйозну паніку. Щоб уникнути подібних ситуацій, убезпечити персонал від зайвих нервових стресів, а майно від розграбування, варто задуматися про установку охоронної системи. Якщо вас цікавить установка охоронної сигналізації для офісу в Києві, фірма «Орлан» до ваших послуг. Ми допоможемо обрати відповідну систему охорони, а також виконаємо всі роботи з її встановлення.

На даний момент існує безліч типів сигналізацій, основні відмінності яких в радіусі дії і способі передачі сигналу на пульт управління. Перед тим як зробити остаточний вибір на користь тієї чи іншої системи, необхідно ретельно розглянути всі наявні параметри, наприклад, площа офісу, кількість кабінетів, кількість співробітників, час роботи офісу та інше. Це допоможе вибрати найбільш ефективну за низкою основних параметрів систему.

Типи сигналізацій для офісу

До класичних охоронних сигналізацій відносяться спеціальні електронні пристрої, основною функцією яких є сигналізування про несанкціоноване проникнення в офісні приміщення. За стандартом набір охоронної системи складається з:

 • головної панелі;
 • пульта управління, що відображає робочий стан кожного елементу системи і програмує робочий режим системи;
 • джерел безперебійного каналу;
 • охоронних датчиків;
 • радіоканалу або кабельної мережі;
 • сповіщувачів.

У свою чергу, сповіщувачі також можуть бути звуковими, світловими або обладнаними складною системою голосового оповіщення.

Встановлення сигналізації в офіс — процес і особливості

Монтаж сигналізації в офісному приміщенні передбачає, що замовником повинен бути вибраний оптимальний варіант датчиків, які будуть відстежувати зміни в приміщеннях в охоронні годин. Прийнято розрізняти кілька типів датчиків: інфрачервоні, акустичні — встановлюються на вікна і реагують на звук розбитого скла, геркони — встановлюються на двері і вікна, вібраційні — відстежують можливість пошкодження стін, ультразвукові, променеві і з направленою діаграмою виявлення. Найбільш ефективними вважаються об’ємні датчики, які охоплюють весь простір в приміщенні.

Принцип роботи охоронної системи

Охоронна сигналізація в офісі зазвичай являє собою складну систему, головним елементом якої є момент оповіщення. За способом оповіщення охоронні системи прийнято ділити на три основних типи.

Автономний тип. Передбачає виникнення потужного звукового сигналу, що означає тривогу, наприклад, сирени, яка повинна привернути увагу. Такий тип оповіщення називають ще і пасивним, так як сигнал тривоги не передається на пульт управління в охоронну компанію або міліцейського відділку. Найбільш сучасні варіації такої системи мають вбудовану можливість відправки смс-повідомлення з оповіщенням на номер начальника охорони або директора компанії.

Другий варіант — це активна пультова сигналізація, яка на сьогодні є найбільш ефективним рішенням в боротьбі з несанкціонованим проникненням. Всі сигнали, отримані датчиками тривоги, передаються на центральний пульт в міліцію або охоронну фірму. Величезний плюс цієї системи — наявність тривожної кнопки, яку може натиснути один зі співробітників компанії, якщо в офісі виникла небезпечна ситуація.

Третій варіант — сигналізація з автодозвоном, яка сповіщає про злом заздалегідь введені в систему номера мобільного зв’язку. У цього способу, на жаль, є один суттєвий недолік — перебої зв’язку мобільного оператора, що може привести до порушення роботи всієї охоронної системи.

Задати питання