Особливості супроводу та охорони вантажів - Orlan

Особливості супроводу та охорони вантажів

Будь-якому успішно розвиватися бізнесу рано чи пізно потрібні послуги охоронних агентств. Охорона об’єктів, забезпечення особистої безпеки та супровід вантажів можуть знадобитися як великим компаніям, так і невеликим фірмам.

Затребуваність послуг з охорони вантажів

Доставка цінних паперів, ділових документів, транспортування готової продукції, отримання і поставки сировини і матеріалів — без усього цього неможливо собі уявити динамічно працююче комерційне або виробниче підприємство. Безпечна і пунктуальна доставка вантажів і документації є ознакою хорошого ділового тону і стабільності і надійності партнерських відносин. Найчастіше послуги з супроводу вантажів запитуються представниками середнього бізнесу, які, як правило, укладають єдиноразові договори на охорону, але при цьому досить систематично. Таким чином вони показують партнерам своє серйозне відношення до бізнесу і страхують себе від неприємних інцидентів, адже саме на етапі перевезення вантаж, будь це договір або партія товару, виявляється найбільш уразливими. Звичайно, документів це стосується меншою мірою, а от поставки великих партій цінного товару завжди знаходяться під пильною увагою з боку любителів поживитися чужим. Ніяке транспортний засіб не може похвалитися такою ж ступенем захисту, як приміщення, що охороняється. Тому так важливо забезпечити надійний нагляд за вантажем за допомогою співробітників охоронних агентств, що розцінюється як одн з з найбільш комплексних видів охорони.

Особливості супроводу вантажів

До супроводу вантажів допускаються тільки досвідчені кваліфіковані співробітники охоронних підприємств, пройшли відповідне навчання і що володіють всіма необхідними для цього технічними засобами. Передбачуваний маршрут руху вантажу піддається ретельному аналізу для оцінки безпеки його перевезення на різних ділянках і точках маршруту. з обов’язковим фіксуванням:

  • точок навантаження, розвантаження,
  • точок забору додаткового вантажу,
  • при необхідності — точок відпочинку і зміни.

Також обов’язково приймаються до уваги особливості маршруту, характер і цінність вантажу, потенційні посягання на його збереження з боку недобросовісних конкурентів або просто злочинних елементів. У відповідності з усіма цим даними клієнту надається повна картина майбутніх дій з охорони вантажу.

При прийомі вантажу охороною в обов’язковому порядку перевіряється й фіксується цілісність упаковки, наявність та збереження пломб, за бажанням вантаж можуть додивитися у присутності клієнта.

Специфічним є перевезення вантажів літаком, так як при цьому охоронці зобов’язані здавати зброю на весь час польоту. У зв’язку з цим авіаперевезення замовляють лише при необхідності швидкої доставки або ж якщо особливості ландшафту або географічного положення не дозволяють доставити вантаж іншим споособом.