Переваги пультової охорони - Orlan

Переваги пультової охорони

Будь-яке сучасне місто, як правило, має досить велику кількість об’єктів комерційного призначення – торговельні та офісні центри, складські приміщення та банки, магазини, транспортні підприємства тощо.

Як не дивно, керівництво більшості з цих об’єктів досить зневажливо відноситься до засобів безпеки, та зокрема необхідності пультової охорони. Такі елементарні запобіжні заходи, як наявність системи відеоспостереження, найпростішої охоронної сигналізації, контролю доступу або навіть просто тривожна кнопка часто просто відсутні.

Статистика посягань

Тим часом, згідно зі статистичними даними, близько 0.3% від загального числа юридичних об’єктів, які використовують послуги приватних охоронних фірм, піддається нападам. При цьому більше половини злочинів скоєно шляхом відкритого нападу на охорону, в той час як понад 35% полягало в проникненні через вікна та двері. Близько 70% випадків нападів супроводжувалися розкраданням майна. При цьому всі напади носили насильницький характер, внаслідок чого трохи менше 20% співробітників приватних охоронних агентств отримали різної важкості вогнепальні поранення.

За даними 2010 року, близько 20% посягань на комерційні об’єкти доводилося на офісні приміщення, 14% – на приміщення складського напрямку, 12% – на ювелірні магазини і 10% – на об’єкти фінансової сфери. У меншій мірі зазіханням піддавалися об’єкти, що знаходяться в державному управлінні, однак і на них здійснювали напади.

Відсутність засобів безпеки

Незважаючи на те, що у більш ніж 60% випадків об’єкти були охоронювані співробітниками охоронних компаній в цілодобовому режимі, тільки 16% співробітників охорони були озброєні, в той час як злочинці мали в своєму розпорядженні зброю майже в половині випадків. Але найпримітніше те, що більш ніж 90% об’єктів, які зазнали нападів, не були забезпечені елементарними засобами захисту, наприклад, відеоконтролем, охоронною сигналізацією або тривожною кнопкою.

Таким чином, ми бачимо, що ні в якому разі не варто нехтувати організацією системи охорони та оснащенням необхідними технічними засобами. Це дозволяє своєчасно викликати на місце події поліції або чергову бригаду співробітників охоронного агентства.