Сигналізація в кіоск - Orlan

Сигналізація в кіоск

 • Контроль 24/7

  При надходженні сигналу він надійде на станцію монітора охоронного підприємства.

 • Виїзд групи реагування

  Після надходження сигналу для запобігання крадіжки виїжджає група швидкого реагування.

 • SMS-повідомлення

  У разі спрацювання датчика здійснюється розсилка повідомлень на мобільний пристрій про тривоги.

 • Надійне обладнання

  Працюємо тільки з сертифікованим надійним обладнанням.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Обладнання для підключення

 1. Клавіатура
 2. Сигнальний механізм
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Контрольна панель для обробки даних з датчиків та активації сигналу

Охоронна сигналізація в кіоск

Торговельна діяльність передбачає постійне зберігання в торгових об’єктах (павільйонах, магазинах, кіосках, мафах) різних товарів та інших цінних речей, тому наявність охоронної сигналізації в таких приміщеннях є обов’язковою. На жаль, площа багатьох з перерахованих вище торгових точок занадто мала для встановлення масштабної системи безпеки, навіть для правильного підключення тривожної кнопки може просто не вистачити місця. Ще одна причина відсутності охорони в більшості кіосків — це банальна економія коштів, адже роздрібна торгівля рідко приносить величезний прибуток, а значить, і ресурсів для найму охорони або установки системи сигналізації в маф часом просто немає. В такому випадку більшість власників сподівається на удачу, мовляв, стільки років працювали і все було в порядку, значить і далі все залишиться без змін.

30м.-2

Така впевненість похвальна, але лише до того моменту, поки на кіоску не буде здійснений набіг, який може позбавити власника денної виручки і товару на круглу суму, а в найстрашніших варіантах позбавити життя продавця. Саме установка сигналізації МАФів життєво необхідна. Наша компанія «Орлан» подбає про якісне встановлення сигналізації в кіоски.

Види сигналізацій для кіосків

Найбільш вдале рішення для таких приміщень — це пультова система, що представляє собою наявність тривожної кнопки та датчиків, які відправляють сигнал на загальний пункт управління у разі виникнення проблемних ситуацій. За допомогою такої системи можна швидко оповістити співробітників міліції або охоронної служби про проникнення.

Інший не менш ефективний варіант — автономна охоронна сигналізація в кіоск. Найчастіше ларьки та невеликі магазини встановлюють в густонаселених районах і вони виявляються оточеними будинками, парковками й іншими будівлями. Автономна сигналізація передбачає потужний звуковий сигнал, що видається при несанкціонованому проникненні.

Є ймовірність, що цей звук приверне увагу мешканців прилеглих будинків і вони відреагують правильно, викликавши наряд міліції. Це тип сигналізації сумнівний, адже є величезна ймовірність того, що ніхто не зверне увагу на дивний звук. Ще один мінус такої системи — це повна автономність. Простіше кажучи, сигнал про проникнення на пульт управління в міліцію або охоронну фірму не надходить, даючи можливість зловмисникам втекти до того моменту, коли приїде викликаний кимось наряд міліції.

Задати питання