СТАТТІ

Послуги із супроводу вантажів

Будь-якому успішному бізнесу рано чи пізно потрібні послуги охоронних агентств. Охорона об’єктів, забезпечення особистої безпеки та супровід вантажів можуть знадобитися як великим компаніям, так і невеликим фірмам.

Докладніше

Система контролю і управління доступом

Основним призначенням систем контролю та управління доступом (скорочено СКУД) є перешкоджання несанкціонованому проникненню сторонніх на територію установи чи об’єкту, що охороняється. 

Докладніше

Проектування сигналізації

Стара приказка «Мій дім – моя фортеця» не втрачає своє актуальності і зараз. Як в давні часи люди прагнули перетворити в неприступний замок свій будинок, так і сьогодні кожен з нас намагається максимально убезпечити своє житло від проникнення в нього небажаних гостей. І так само, як і в давні часи, в першу чергу, зловмисників цікавлять будинки тих з нас, чий рівень добробуту вище, ніж у інших.

Відмінність наших часів від середньовіччя полягає в наявності технологій, які дозволяють захистити наше житло від посягання без необхідності зводити високі стіни. Сьогодні для того, щоб бути спокійним за своє майно і життя, досить встановити охоронну сигналізацію.

Докладніше

Переваги пультової охорони

Будь-яке сучасне місто, як правило, має досить велику кількість об’єктів комерційного призначення – торговельні та офісні центри, складські приміщення та банки, магазини, транспортні підприємства тощо.

Як не дивно, керівництво більшості з цих об’єктів досить зневажливо відноситься до засобів безпеки, та зокрема необхідності пультової охорони. Такі елементарні запобіжні заходи, як наявність системи відеоспостереження, найпростішої охоронної сигналізації, контролю доступу або навіть просто тривожна кнопка часто просто відсутні.

Докладніше

Переваги використання тривожної кнопки

Кнопка тривожного виклику являє собою частину системи охоронної сигналізації, яка дозволяє забезпечити моментальне сповіщення пункту охорони про виникнення нештатної ситуації на підконтрольному об’єкті.

Докладніше

Переваги використання пультової охорони

Охоронна сигналізація може бути встановлена ​​не тільки для запобігання спробам крадіжки або проникнення на територію, але й також для виявлення витоків води, газу або виникнення пожежі.

Докладніше

Охорона периметру заміського будинку

Немає нічого дивного в тому, що кожна людина прагне максимально захистити своє майно, будь то автомобіль, заміський котедж або гараж. Кожен робить це в міру своїх розумінь і можливостей. Ми розглянемо варіанти можливої ​​охорони заміського будинку.

Докладніше

Основні компоненти безпеки систем

Зростання кількості злочинів, пов’язаних із посяганням на приватну власність, на жаль, не йде на спад. Тому все більшим попитом користуються системи охоронної сигналізації, особливо ті, що використовують у своїй основі принцип бездротового зв’язку.

На сьогоднішній день система охоронної сигналізації не включає в себе два-три основних елементи, як колись. Зараз до її складу входить складний комплекс високотехнологічних модулів, що відповідають найвищим вимогам. Крім того, є можливість реалізації сигналізації не тільки в звичайному варіанті, але й також в бездротовій версії, коли немає потреби займатися прокладкою комунікацій, часто порушуючи інтер’єр приміщення.

Докладніше

Забезпечення охорони об’єктів

Забезпечення безпеки будь-яких об’єктів досягається шляхом реалізації комплексу різних заходів, основним призначенням яких є попередження можливих посягань на цілісність об’єкта або того, що знаходиться в його межах. Запорукою ефективності охоронної системи є відсутність в ній потенційних «слабких» місць, які можуть бути використані злочинцями. Першочерговим завданням служби безпеки є виявлення можливих втручань на об’єкт ще до моменту їх безпосередньої реалізації.

Докладніше

Забезпечення охорони масових заходів

Кожен день на території нашої країни проходять різні масові заходи: концерти, презентації, фуршети, конференції та інші акції, відмінною рисою яких є присутність великого скупчення людей. Подібні заходи досить різнопланові. Вони можуть відрізнятися один від одного спрямованістю, масовістю аудиторії, метою та місцем проведення. Однак оскільки будь-яка з них передбачає наявність великої кількості народу, всі вони є потенційним джерелом виникнення небажаних проявів агресивності або посягань на особисте майно присутніх. Причому це однаковою мірою відноситься як до невеликих корпоративних вечірок у затишному залі ресторану, так і до багатотисячних концертів на стадіонах. Різниця полягає лише в рівні складності організації охорони проведеного заходу, без якої не обійтися.

Докладніше