Ціни на охоронні послуги, низька вартість — компанія Орлан

Вартість послуг охорони

Фірма «Орлан» пропонує своїм клієнтам не тільки кваліфіковані , але й максимально доступні послуги з охорони об’єктів різного типу. На порядок розрахунку вартості охорони об’єкта будуть впливати наступні фактори

  • Пакет послуг

Ми пропонуємо вам найрізноманітніші варіанти охорони. Найекономніший із яких – пакет «Бюджет», пакет «Повний» — максимально ефективний, що передбачає використання величезного арсеналу додаткових засобів. Існують також проміжні пакети «Стандарт» і «Стандарт +».

  • Тип озброєння

У залежності від вибраного вами пакету, оснащення співробітників охоронної служби буде наступним: пакет «Бюджет» передбачає використання особовим складом спецзасобів, « Стандарт» і «Стандарт +» відрізняються наявністю пневматичної зброї, пакет послуг «Повний» — зброя з гумовими кулями.

  • Ступінь матеріальної відповідальності

У вартість охорони стаціонарного поста на підприємстві входить також і рівень передбачуваної матеріальної відповідальності. Так , наприклад, пакети «Стандарт» і «Стандарт +» доцільно замовляти при матеріальній відповідальності до 50000 і 75000 грн відповідно,пакет «Повний» передбачає відповідальність до 100000 грн.

  • Додаткові вимоги

На розрахунок вартості послуг вплинуть також позитивні характеристики особового складу. Такі , як знання нормативно-правової бази, презентабельність і комунікабельність, володіння прийомами рукопашного бою і вік. Деякі пакети послуг передбачають використання відеоспостереження (за додаткову плату).

Останній критерій розрахунку – вибраний клієнтом тип поста, наприклад, денний, нічний або цілодобовий (вахтовий).

 

 

 

Дізнатися кінцеву вартість послуги, що зацікавила вас,а також отримати детальну інформацію ви зможете за телефоном: +38 (067) 370-22-22, +38 (044) 5-800-800
Задати питання