Послуги охорони об'єктів - охоронне агентство Орлан, Київ

Охоронні послуги в Києві, по всій Україні

Професійні послуги охорони від агентства «Орлан» затребувані серед приватних осіб і корпоративних клієнтів – представників малого і великого бізнесу. Якщо ви звикли працювати з надійними партнерами, будемо раді ефективній співпраці!

Компанія «Орлан» готова надати вам наступні охоронні послуги:

 • Фізична охорона об’єктів

Наше охоронне агентство працює з будь-якими фізичними об’єктами, незалежно від форм власності: від магазинів до великих підприємств і житлових будинків.

Одним із затребуваних напрямів нашої діяльності є послуги з охорони квартир і будинків. Для цього застосовуються як технічні засоби, такі фізична охорона.

 • Охорона масових заходів

Аналіз і виявлення загроз, попередження несанкціонованого вторгнення сторонніх осіб, захист від протиправних дій, розробка методів запобігання небажаних ситуацій, контроль і моніторинг обставин, що склалися. Всі наші дії цілеспрямовані на забезпечення безпеки під час проведення масових заходів.

 • Супровід вантажів

Охорона вантажу в дорозі – послуга, яку надають охоронні агентства Києва. Часто мова йде про ризик загубити вантаж під час транспортування у випадку виникнення небезпечних ситуацій. Вантаж повинен бути доставлений у повному обсязі і у відмінному стані. Тому охоронні підрозділи формуються з числа найбільш підготовлених співробітників. «Орлан» з числа тих, які відмінно справляються з даною задачею.

 • Охорона технічними засобами

Наше охоронне агентство в Києві і регіонах практикує комплексний підхід з надання даного виду послуг. Застосування спеціальних технічних пристроїв сполучається з елементами фізичної охорони

Ми є ведучими спеціалістами в області проектування, монтажу і наладки наступних систем:

 • Пультова охорона;
 • Відеоспостереження;
 • Охоронна і тривожна сигналізація;
 • Тривожна кнопка;
 • Системи контролю доступу.

Наші системи забезпечують ефективний аналіз і оперативну передачу даних, необхідних для забезпечення безпеки будь-якого об’єкта.

 • Оренда автомобіля з водієм і особистим охоронником

Бажаєте орендувати автомобіль? Скористайтесь автопарком, який пропонує охоронне агентство «Орлан». Орендуючи автомобіль з особистим охоронником, ви відчуєте себе в повній безпеці у супроводі наших професійних тіло охоронників, а також вигідно підкреслите свій статус в очах бізнес-партнерів.

 • Групи швидкого реагування

Спеціально підготовлені співробітники підрозділів швидкого реагування в будь-який час доби готові прийти на допомогу вам, а також забезпечити надійну і своєчасну допомогу своїм колегам охоронникам, що працюють на об’єктах і заходах, оперативно виїхавши на місце пригоди у випадку надходження тривожного сигналу.

 • Інкасація

Можна замовити охоронні послуги з безпечного переміщення цінних паперів, грошових засобів, других матеріальних цінностей. В залежності від переваг замовника, транспортування може здійснюватися на спеціальному броньованому автомобілі.

 • Установка пожежної сигналізації

Для забезпечення протипожежної безпеки на вашому об’єкті, наші спеціалісти проведуть установку пожежної сигналізації. Крім того, ви можете розрахувати на повне сервісне обслуговування установлених нами систем.

 • GPS-моніторинг автотранспорту

Контролювати пересування транспорту, миттєво визначити місцезнаходження автомобіля, що залишив автопарк, можливо, установивши систему GPS-моніторингу. Вам буде надана інформація про місцезнаходження транспорту, що знаходиться в будь-якій точці міста, в будь-який указаний вами час.

 • Юридичні послуги

Ні одна підприємницька діяльність не застрахована від ризиків. Часто трапляється так, що без кваліфікованої допомоги юристів стає важко утримати компанію від банкрутства. Наше охоронне агентство «Орлан» готове представити вам професійні послуги в області юриспруденції, які будуть корисними при підписанні договорів, різних перевірок, реєстрації ПП і т.д.

Надаючи охоронні послуги, ми гарантуємо своїм клієнтам високу якість і ефективність виконання поставлених задач.

Ми зробимо все можливе і неможливе для того, щоб ви залишились задоволеними, звернувшись до нас!

Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном +38 (067) 370-22-22
Задати питання