Послуги із супроводу вантажів - Orlan

Послуги із супроводу вантажів

Будь-якому успішному бізнесу рано чи пізно потрібні послуги охоронних агентств. Охорона об’єктів, забезпечення особистої безпеки та супровід вантажів можуть знадобитися як великим компаніям, так і невеликим фірмам.

Затребуваність послуг з охорони вантажів

Доставка цінних паперів, ділових документів, транспортування готової продукції, отримання і поставки сировини та матеріалів – без усього цього неможливо собі уявити динамічне комерційне або виробниче підприємство. Безпечна та своєчасна доставка вантажів і документації є ознакою хорошого ділового тону та стабільності і надійності партнерських відносин. Найчастіше послуги з супроводу вантажів запитувані у представників середнього бізнесу, які, як правило, укладають одноразові договори на охорону, але при цьому досить систематично. Таким чином вони показують партнерам своє серйозне ставлення до бізнесу та страхують себе від неприємних інцидентів. Адже саме на етапі перевезення, будь це договір або партія товару, вантаж виявляється найбільш уразливими. Звичайно, документів це стосується в меншій мірі, а ось поставки великих партій цінного товару завжди знаходяться під пильною увагою з боку любителів поживитися чужим. Жоден транспортний засіб не може похвалитися високим ступенем захисту. Тому так важливо забезпечити надійний нагляд за вантажем за допомогою співробітників охоронних агентств, що розцінюється як один з найбільш комплексних видів охорони.

Особливості супроводу вантажів

До супроводу вантажів допускаються тільки досвідчені кваліфіковані співробітники охоронних підприємств, які пройшли відповідне навчання та мають в своєму розпорядженні всі необхідні технічні засоби. Передбачуваний маршрут руху вантажу піддається ретельному аналізу для оцінки безпеки його перевезення на різних ділянках і точках маршруту з обов’язковим фіксуванням:

  • точок навантаження, розвантаження;
  • точок забору додаткового вантажу;
  • при необхідності – точок відпочинку та зміни.

Також обов’язково беруться до уваги особливості маршруту, характер і вартість вантажу, потенційні зазіхання на його збереження з боку недобросовісних конкурентів або просто злочинних елементів. Відповідно до всіх цих даних, клієнту надається повна картина майбутніх дій з охорони вантажу.

При прийомі вантажу охороною в обов’язковому порядку перевіряється та фіксується цілісність упаковки, наявність та збереження пломб, за бажанням вантаж можуть оглянути у присутності клієнта.

Специфічним є перевезення вантажів літаком, так як при цьому охоронці зобов’язані здавати зброю на весь час польоту. У зв’язку з цим авіаперевезення замовляють лише при необхідності швидкої доставки або ж якщо особливості ландшафту або географічного положення не дозволяють доставити вантаж іншим способом.