Оперативні групи швидкого реагування в Києві — компанія Орлан

Групи швидкого реагування (ГШР)

Миттєва реакція в нештатних ситуаціях, які можуть виникати на об’єктах, що охороняються, і під час масових заходів, — запорука успішного проведення операції. Швидке прийняття рішень дозволить зберегти майно, коштовності, убезпечить людей.

Групи швидкого реагування працюють в будь-яких умовах.

ГШР являють собою мобільні підрозділи, які складаються із співробітників нашої компанії.

ГШР являє собою мобільний підрозділ співробітників нашої компанії.

В залежності від ситуації, характеру послуг, що надаються, кількість охоронників розраховується індивідуально. Наші ГШР ефективно діють в будь-яких умовах, навіть якщо інформація про ситуацію на об’єкті обмежена.

Особливості роботи ГШР

ГШР готові виконувати свої обов’язки цілодобово. Підрозділи реагують митт єво, і відразу ж після отримання сигналу відправляються на об’єкт.

Мобільним групам також відведена роль надання екстренної допомоги іншим підрозділам фірми «Орлан» на будь-якому із об’єктів, що охороняються.

Кожна ГШР укомплектована необхідними засобами зв’язку і спеціального захисту . Для охоронців передбачена особлива екіпіровка. Для оперативного переміщення використовуються спеціально підготовлені сучасні автомобілі.

Групи швидкого реагування

 

Надійна охорона

ГШР є частиною комплексу охоронних послуг нашої компанії. Вони тісно взаємодіють з іншими підрозділами і тим самим підвищують ефективність нашої роботи, яка будується на принципі оперативного обміну інформацією, що надходить із моніторингового центру, про стан справ на об’єкті, що охороняється.

Основна роль ГШР

Групи швидкого реагування націлені на оперативні дії та миттєве прийняття заходів з урегулювання непередбачених ситуацій. Групи швидкого реагування виконують свої обов’язки в умовах, що постійно змінюються.

Мобільні охоронні групи нашої фірми «Орлан» надають допомогу при виникненні наступних обставин:

  • Позаштатні ситуації. Виконується терміновий виїзд ГШР на об’єкт для всебічного реагування і надання допомоги;
  • Підсилення захисту. ГШР можуть підключатися до системи охорони об’єкта і надавати допомогу іншим підрозділам;
  • Робота в умовах особливого ризику. Група виконує виїзд і забезпечує захист при над- ходженні сигналу про виникнення потенціальної загрози;
  • Супровід VIP-гостей, перевезення цінностей і особливо важливих документів.

Скориставшись нашими послугами, ви відчуєте себе у повній безпеці.

Детальну інформацію можна дізнатися за телефонами +38 (067) 370-22-22
Задати питання