Інкасація грошової виручки в Києві - Орлан

Інкасація коштів

Охоронна фірма «Орлан» пропонує свої охоронні послуги з інкасації грошових засобів та інших матеріальних цінностей. Скористатися послугою можливо як у Києві, так і в Київській області.

Транспортування і перевезення грошових засобів вимагає особливого підходу відносно безпеки вантажу. Охоронники нашої фірми пройшли спеціальну підготовку, а також мають всю дозвільну документацію для проведення інкасацій них робіт. Всі учасники супроводу цінного вантажу забезпечені засобами безпеки і захисту.

Нами розробляється маршрут для перевезення грошових засобів за найбільш безпечною схемою руху. Інкасаторські броньовані автомобілі оснащені всім необхідним спорядженням для безпечного транспортування вашого вантажу: спеціальною радіостанцією, світловою сигналізацією, а також системою супутникового стеження.

Послуги з інкасації цінностей і грошових засобів, що включають в себе професійний супровід цінностей і грошових засобів;

  • надання броньованого автомобіля з водієм;
  • надання супроводжуючого автомобіля;
  • розробка маршруту;
  • організація і здійснення заходів з інкасації цінностей і грошових засобів.

Для чого потрібна інкасація грошової виручки

Метою роботи відділу інкасації є забезпечення безпеки при транспортуванні грошових засобів,інкасуванні виручки з торгівельних підприємств, перевезенні матеріальних цінностей і цінних паперів.

Безпечне перевезення грошових засобів в умовах підвищеної криміногенної ситуації необхідна як приватним клієнтам, так і юридичним особам. І таку роботу можуть виконати тільки професіонали.

Інкасація грошових засобів і цінностей

Безпечне перевезення грошових засобів – наша робота

Сучасні засоби безпеки, досвід і професіоналізм співробітників охоронної фірми «Орлан» дозволяють кваліфіковано здійснювати всі види інкасації. Всі охоронники даного підприємства проходять кадровий відбір.

Контроль за проведенням інкасації здійснюється цілодобово оперативною службою нашої фірми.

Проконсультуватися і отримати більш детальну інформацію про інкасацію грошової виручки ви зможете за телефоном (044) 5-800-800, (067) 370-22-22

Детальну інформацію можна отримати за телефоном +38 (067) 370-22-22
Задати питання