Особистий охоронець: послуги приватної охорони у Києві - Орлан

Особистий охоронець

Тим, хто шукає особисту охорону, компанія «Орлан» пропонує свої послуги. Ми маємо 10-річний досвід в даній сфері, а також володіємо всіма необхідними технічними засобами, які допоможуть вам почувати себе в цілковитій безпеці. Професійно підготовлені охоронці працюють злагоджено, як єдиний механізм. Чи потрібно охороняти 1 людину або групу осіб – все буде зроблено чітко і злагоджено.

Охорона фізичних осіб: що входить до переліку послуг

Особиста охорона – не просто навчені люди зі зброєю, а ціла система заходів з охорони. В рамках співпраці ми здійснюємо такі заходи:

  • аналіз безпеки маршрутів пересування;
  • розробка запасних маршрутів;
  • постійний контроль відвідуваних місць;
  • забезпечення безпечного входу/виходу;
  • надання автомобіля та водіїв-охоронців;
  • супровід і охорона при перевезенні матеріальних цінностей і паперів;
  • контроль при зустрічах, публічних виступах і т. д.

Кожен співробітник охоронного агентства «Орлан» пройшов професійну підготовку, має відповідний досвід, а також вміє оперативно реагувати в небезпечних і нестандартних ситуаціях.

Чому вам варто обрати нас

 ico1  ico2  ico3

10 років досвіду в сфері надання послуг особистої охорони 

 

Наявність діючої ліцензії на надання охоронних послуг

Постійне вдосконалення бойових навичок

 

Особиста охорона:  як організована робота в ПОП «Орлан»

У своїй професійній діяльності ми керуємося міжнародною практикою, а також власними напрацюваннями, накопиченими за роки роботи в сфері безпеки. Ми враховуємо все до дрібниць, адже кожен клієнт має індивідуальні особливості, і ми робимо все для забезпечення його максимальної безпеки.

Кількість особистої охорони – охоронець або група охоронців – залежить від чисельності осіб, які потребують безпеки, а також ступеня загрози.

ПОП «Орлан» пропонує наступні варіанти:

Явна охорона – забезпечення охорони, не ховаючись. Охоронець (або охоронці) в обов’язковому порядку має представницький вигляд з відповідним дрес-кодом.

«Невидимка» – працює непомітно, що дає можливість клієнтові не демонструвати факт того, що його охороняють.

Змішана охорона – працюють обидва види охорони. Це необхідно для визначення можливого стеження та посилення заходів безпеки.

Ми надаємо нормовану, погодинну і цілодобову особисту охорону. Ціни на послуги обговорюються індивідуально.

Замовлення особистої охорони в Києві

Якщо вам необхідний охоронець, ми раді співпраці. Гарантуємо безпеку, а також повну конфіденційність, що ми закріпимо документально. Ми знаємо, як важлива безпека і тому виконуємо свою роботу з повною віддачею.

Щоб замовити послуги, телефонуйте за номерами телефонів (044) 5-800-800, (067) 370-22-22. Безпека повинна забезпечуватися професіоналами!

Задати питання