Пультова охоронна сигналізація для дачі - «Орлан»

Охорона дачі

 • Контроль 24/7

  При надходженні сигналу він надійде на станцію монітора охоронного підприємства.

 • Виїзд групи реагування

  Після надходження сигналу для запобігання крадіжки виїжджає група швидкого реагування.

 • SMS-повідомлення

  У разі спрацювання датчика здійснюється розсилка повідомлень на мобільний пристрій про тривоги.

 • Надійне обладнання

  Працюємо тільки з сертифікованим надійним обладнанням.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Обладнання для підключення

 1. Клавіатура
 2. Сигнальний механізм
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Контрольна панель для обробки даних з датчиків та активації сигналу

Охорона дачного будинку

Охорона дачі – питання серйозне, але багато хто цим нехтує. Вандали та злодії – вороги дачних ділянок, які б’ють скло, ламають двері й виносять інструмент. Охоронна фірма «Орлан» пропонує послуги з охорони своєї заміської ділянки. Адже ви не хочете втратити те, у що вклали багато зусиль?

Надійний захист майна 

ПОП «Орлан» займається встановленням захисного комплексу для дач. Ми не один рік допомагаємо дачникам в установці захисних систем з подальшим обслуговуванням. Для ефективної роботи в організації розроблений ряд заходів протидії злому:

 • приватні стаціонарні пости охорони;
 • посилені передавачі на прийом/відправлення тривожного сигналу;
 • відправлення «тривожного повідомлення» на номер телефону господаря будинку;
 • знаходження охорони на постійному зв’язку з основною базою.

Охоронні послуги 

Охорона дачного будинку – це цілий комплекс заходів, який необхідний для надійного захисту майна. До них можна віднести:

 1. Фізична охорона дачі. У неї входить цілий комплекс заходів. Від прорахунку слабких місць в охороні об’єкта до постійного знаходження фахівців охорони в безпосередній близькості від будинку або ділянки. Присутність людини в охоронному камуфляжі – вагома причина обійти будинок стороною. До фізичної охорони також відносять стаціонарні пости охорони та спостереження. Останній варіант підходить, якщо охорона дачних ділянок потрібна всьому садівництву або більшій кількості його жителів.
 2. Встановлення пристроїв відеоспостереження. Камери відеофіксації є як профілактичним засобом, так і надійним помічником для запобігання злочину. Трапляється так, що грабіжники входять на ділянку, але виявляють камеру і намагаються сховатися. Записи з камер спостережень дозволяють оперативно знаходити злочинців. Для самостійного контролю ситуації людина може подивитися трансляцію з будь-якої камери в режимі онлайн, зі свого телефону або комп’ютеру.
 3. Пультова охорона. «Тривожна» кнопка може бути встановлена ​​в найбільш частих місцях перебування сім’ї (кухня, вітальня, батьківська спальня). Якщо лихо застало вас зненацька, завжди є можливість натиснути приховану кнопку і чекати приїзду екіпажу для затримання зловмисників.
 4. Встановлення охоронної сигналізації. Такий вид охорони напевно змусить грабіжників швидко зникнути з місця злочину або взагалі відмовитися від злому. Сигнал привертає багато уваги – саме цього найбільше бояться зловмисники. Сигналізація ефективно діє разом із фізичною охороною об’єкту. Після надходження сигналу на об’єкт в лічені хвилини прибуває група швидкого реагування.

А ваша дача вже під охороною?

Не наражайте небезпеки собі та своєму майну – замовляйте послуги охорони дачі в компанії «Орлан». Ми проконсультуємо вас щодо доступних засобів і порекомендуємо те, що підійде для вашої ділянки.

Задати питання