Охорона складів і складських приміщень в Києві - «Орлан»

Комплексна охорона складу

Для безпеки складських приміщень і збереження майна, яке перебуває на зберіганні, необхідно ретельно вивчити об’єкт і сформувати список необхідних заходів. Комплексна охорона складів включає в себе запобігання крадіжок і обмеження несанкціонованого доступу. План охоронних заходів повинен розроблятися та реалізовуватися фахівцями.

Що входить до послуг комплексної охорони складу

Комплексна охорона складів в Києві компанією «Орлан» забезпечується наступними засобами: 

  • патрулювання території об’єкту за допомогою фізичної охорони;
  • перевірка майна, яке ввозять і вивозять;
  • контроль за дотриманням порядку та робочого графіка;
  • встановлення охоронно-пожежної сигналізації та системи відеоспостереження;
  • прибуття ГБР по сигналу тривожної сигналізації.

 Охорона складу з ПОП «Орлан» — це постійні зміни в графіках і схемах роботи охоронців, що дозволяє убезпечити себе від спроб зловмисників щось прорахувати. Підбір охоронців виконується ретельно і над ними також забезпечується постійний контроль.

Безперервна уважність і пильність дозволяють гарантувати збереження майна, а також безпеку співробітників складу. Приділяється велика увага профілактичним заходам, включаючи протипожежну безпеку та інструктаж співробітників.

Професійна охорона складів ПОП «Орлан»

Охоронна діяльність регулюється на підставі відповідних положень чинного законодавства. Існує безліч охоронних заходів, які доцільно використовувати при роботі на складських об’єктах. Найбільш затребувані з них:

Фізична охорона — забезпечується начальником охорони і охоронцями, що проходять перед початком роботи всі необхідні тести на профпридатність, фізичну підготовку та стресостійкість, дозволяє захистити не тільки майно, а й життя співробітників.

Встановлення відеоспостереження — дозволяє не тільки ефективно охороняти склад, а й контролювати якість роботи персоналу.

Організація КПП – убереже від несанкціонованого проникнення та захистить майно від крадіжки. Це є одним з ключових заходів при організації системи безпеки.

Всі охоронні інструкції створюються і виконуються з урахуванням специфіки кожного конкретного об’єкта. Після огляду складу будуть запропоновані оптимальні заходи, послуги і режими охорони, які забезпечують максимальний захист і безпеку.

Задати питання