Охорона будівельних об'єктів - компанія «Орлан»

Охорона будівельного майданчика та об’єкта

Будмайданчики завжди привертали любителів легкої наживи. Ще б пак, адже тут стільки всього чим можна «поживитися»: будматеріали, інструменти, техніка. Охорона повинна бути обов’язковим пунктом при складанні будівельного кошторису, інакше можна понести величезні збитки.

 ПОП «Орлан» надає послуги з охорони будівельних об’єктів. Ми можемо організувати фізичну охорону, встановити системи спостереження, які допоможуть дотримуватися контроль на об’єкті.

У рамках охорони будівельного майданчика ми забезпечуємо:

  • контроль-пропускний і транспортний режими;
  • збереження будматеріалів, обладнання;
  • патрулювання будівельного майданчика по всьому периметру;
  • захист від несанкціонованого доступу.

Охорону будівельних об’єктів умовно поділяють на два типи: охорона законсервованих об’єктів та охорона об’єкту, на якому ведеться будівельний процес. У разі, якщо будівництво зупинено (об’єкт законсервований), досить ввести пропускний режим і зробити опис усього майна на території, що охороняється. При передачі зміни між охоронцями матеріально-технічні цінності будуть передаватися за актом передачі.

Розробка плану охорони будівельного об’єкту

Перед підписанням договору представники нашого охоронного підприємства проводять повний моніторинг території об’єкта. В ході заходу можуть бути виявлені слабкі місця та надано рекомендації щодо їх усунення. Після цього ми складаємо попередній план з охорони об’єкта.

 Наша компанія пропонує наступні рішення з охорони будмайданчика:

  1. Організація цілодобового стаціонарного охоронного поста. Число охоронців залежить від масштабів території, її місця розташування та побажань клієнта.
  2. Встановлення систем стеження і відеоспостереження.
  3. Організація контрольно-пропускних пунктів, що унеможливлює проникнення на територію будівництва сторонніх осіб. Пропускний пункт обладнується на вході на майданчик, додатково може бути встановлена ​​вишка, якщо територія велика.

 Також встановлюються таблички і розпізнавальні знаки, що вказують на те, що об’єкт охороняється і знаходиться під відеоспостереженням.

Порядок організації роботи на об’єкті, що охороняється

Для полегшення охорони об’єктів будівництва рекомендується дотримуватись таких вимог:

  • товарно-матеріальні цінності необхідно розмістити згідно з розробленою інструкцією;
  • вагончики та кабіни техніки повинні закриватися після закінчення робочого дня.

Вище зазначені пункти можна віднести до вимог внутрішньо об’єктного режиму. Порядок при цьому забезпечується сукупністю дотримання правил і проведенням комплексних заходів щодо забезпечення порядку. Все це є обов’язковою умовою для дотримання всіма особами на території об’єкта охорони.

Щоб замовити послуги з охорони будівництва, телефонуйте за номерами телефонів (044) 5-800-800, (067) 370-22-22. Безпека повинна забезпечуватися професіоналами!

Задати питання