Пожежна сигналізація: монтаж автоматичної пожежної сигналізації - Орлан

Система пожежної сигналізації

Щоб своєчасно виявити загорання і оповістити відповідні служби про пожежу, необхідно заздалегідь попіклуватися про ефективні системи пожежної безпеки. На сьогодні за допомогою комплексу інженерно-технічних засобів можна не тільки оперативно виявити ділянку загоряння, але й максимально точно локалізувати полум’я. У цьому процесі будуть задіяні елементи пожежної сигналізації, а також допоміжні системи, наприклад, відеоспостереження або пожежогасіння. Такий комплексний підхід – ваша запорука 100% безпеки.

Послуги компанії «Орлан»

Технічний персонал нашої компанії надає професійні послуги з організації протипожежного захисту:

  • розробка проекту;
  • необхідне узгодження з органами контролю;
  • монтажні роботи з установки протипожежного комплексу;
  • пуско-налагоджувальні роботи;
  • наступне сервісне обслуговування.

Що входить в комплекс автоматичної протипожежної сигналізації

Сучасні системи автоматичної сигналізації включають:

  • датчики (необхідні для визначення задимленості або загорання);
  • лінії для передачі сигналів;
  • пристрої для швидкого оповіщення;
  • програмно-апаратна система керування.

Сьогодні при установці пожежної сигналізації частіше всього використовуються датчики диму (вони спрацьовують при певному ступені задимленості приміщення), датчики тепла (реагують на зміни температури), а також датчики полум’я (реагують на осередок загорання, точніше, його інфрачервоне випромінювання). Вибір датчика знаходження пожежі залежить від типу приміщення, його особливостей і розмірів, а також від рівня вогнезахисту поверхонь.

Лініями зв’язку електросигнали передаються від датчиків на комплекс керування – комп’ютер зі спеціальним програмним забезпеченням. Комплекс керування аналізує інформацію, після чого передає відповідний сигнал на пристрій оповіщення. Таким пристроєм може бути світлова індикація або звукова сигналізація.

Кваліфікований монтаж сучасного комплексу пожежної сигналізації передбачає інтеграцію всіх інженерних систем приміщень. Саме тому наступний етап роботи сигналізаційної системи – подача сигналів оповіщення на пристрої пожежогасіння, відеоспостереження і доступу. Завдяки цьому своєчасно активується система гасіння (без втручання людини), а також гарантується оперативна евакуація людей і забезпечується безперешкодний доступ пожежним бригадам у споруду.

Охоронне підприємство «Орлан» представляє широкий спектр послуг з придбання обладнання і установки пожежної сигналізації. Досвідчені спеціалісти розробляють оптимальний проект майбутньої системи – готовий комплекс протипожежної сигналізації буде відповідати всім вашим побажанням і загальноприйнятим вимогам.

Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном +38 (067) 370-22-22
Задати питання