Пультова охорона магазину в Києві - компанія «Орлан»

Пультова охорона магазинів

 • Контроль 24/7

  При надходженні сигналу він надійде на станцію монітора охоронного підприємства.

 • Виїзд групи реагування

  Після надходження сигналу для запобігання крадіжки виїжджає група швидкого реагування.

 • SMS-повідомлення

  У разі спрацювання датчика здійснюється розсилка повідомлень на мобільний пристрій про тривоги.

 • Надійне обладнання

  Працюємо тільки з сертифікованим надійним обладнанням.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Обладнання для підключення

 1. Клавіатура
 2. Сигнальний механізм
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Контрольна панель для обробки даних з датчиків та активації сигналу

Пультова охорона магазинів від компанії  «Орлан»

Кожен магазин сьогодні прагне надати своїм покупцям краще обслуговування і зручну систему вибору товару, саме тому багато мереж перейшли на систему самообслуговування. Щоб забезпечити безпеку співробітників, покупців і сам товар, необхідна не тільки фізична охорона, але й спеціальні охоронні засоби. Для магазинів відмінно підходить пультова охорона.

Що таке пультова охорона та що в неї входить?

Пультова охорона – система безпеки, в якій застосовуються прості, але ефективні принципи. Її основна перевага – безперебійність у роботі.

До пультової охорони входить:

 • пункт центрального спостереження;
 • приймально-контрольний прилад;
 • кнопка тривоги;
 • датчики (відкривання/закривання дверей, руху, розбиття скла);
 • система транслювання повідомлень.

Послуги пультової охорони магазину ПОП «Орлан»

Пультова охорона магазину – послуга, яку повинні надавати кваліфіковані компанії. Історія ПОП «Орлан» налічує 10 років бездоганної роботи. Завдяки поступовому розвитку, сьогодні ми можемо надати повний спектр послуг: охорона супермаркетів, ТЦ, приватних об’єктів, виїзд за сигналом «Тривога», монтаж сигналізації, відеоспостереження, обслуговування встановлених систем.

Пультова охорона торгового центру — обов’язкова умова роботи, що гарантує безпеку відвідувачів, співробітників ТЦ, а також збереження товару, що надзвичайно важливо для кожного власника бізнесу.

Як працює пультова охорона в магазині

Щоб підключити будь-яке приміщення до пульту охорони, його попередньо оглядають фахівці. Саме вони визначають, куди потрібно встановлювати різні датчики, які будуть передавати сигнали на спеціальний приймально-контрольний прилад. Таким чином, охорона торгових центрів буде повною, адже пристрої дозволять стежити за всіма важливими об’єктами.

Якщо який-небудь з датчиків отримує пошкодження, інформація про це негайно йде на централізований пульт спостереження як сигнал тривоги. Цей пульт являє собою диспетчерський пункт, який збирає інформацію про всі порушення та сигнали тривоги.

Централізований пункт охорони постійно аналізує стан всіх встановлених систем, щоб швидко виявити порушення й усунути його. Також до завдань входить обробка надісланих сигналів і їх перенапрямок групам швидкого реагування, поліцейським, пожежній охороні. З огляду на важливість системи, вона спроектована таким чином, що здатна автономно працювати навіть при відключенні електропостачання до 6 годин.

Якщо ви зацікавлені в послугах пультової охорони магазину, не відкладайте з цим питанням – адже безпека перш за все!

Задати питання