Пультова охорона офісів в Києві - послуги компанії «Орлан»

Пультова охорона офісу

 • Контроль 24/7

  При надходженні сигналу він надійде на станцію монітора охоронного підприємства.

 • Виїзд групи реагування

  Після надходження сигналу для запобігання крадіжки виїжджає група швидкого реагування.

 • SMS-повідомлення

  У разі спрацювання датчика здійснюється розсилка повідомлень на мобільний пристрій про тривоги.

 • Надійне обладнання

  Працюємо тільки з сертифікованим надійним обладнанням.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Обладнання для підключення

 1. Клавіатура
 2. Сигнальний механізм
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Контрольна панель для обробки даних з датчиків та активації сигналу

Пультова охорона офісу

Охорона офісів – актуальна послуга для багатьох підприємств у Києві. Можна встановити віддалений контроль, коли за сигналом тривожної кнопки прибуває група швидкого реагування. Або найняти активну групу, що буде постійно знаходитися на об’єкті.

Компанія «Орлан» надає свої послуги з установки пультової охорони в офісне приміщення з подальшим обслуговуванням підприємства.

Ті, хто має власну справу знають, – щоб бізнес був успішним, його потрібно вміти захистити. Перш за все, це стосується офісів, які вважаються ідеальною мішенню для грабіжників і зломщиків. Найсучаснішим і ефективним способом забезпечення безпеки приміщення вважається пультова охорона. Завдяки встановленню кнопки тривожної сигналізації, ви зможете забезпечити надійну охорону офісу не тільки в робочий час, а й вночі.

Окремо варто сказати про розбійні напади. Якщо ви володієте цінною інформацією або в вашому офісі зберігаються грошові розрахунки, зловмисники можуть спробувати заволодіти цим за допомогою сили. У таких питаннях все вирішують секунди. При наявності тривожної кнопки ви зможете зупинити злочинців.

office3

Охорона офісу — надійний захист бізнесу

Найпоширенішим засобом сигналізації, що необхідний для оповіщення охоронного агентства, вважається тривожна кнопка. Вона також допоможе оповістити охоронну службу про незаконне вторгнення або факт нападу.

Перевага тривожної кнопки в тому, що співробітник може скористатися їй непомітно для злочинців. Погодьтеся, що в складній і небезпечній ситуації непомітне натиснення тривожної кнопки грає життєво важливу роль для співробітників компанії.

Тому охорона в офіс – це не марна трата грошей, а необхідність, яка здатна вберегти від неприємностей.

Принцип роботи пультової охорони офісу

Під пультовою охороною офісного приміщення фахівці розуміють встановлення датчиків по всьому периметру, що охороняється. Це можуть бути провідні та бездротові датчики, які будуть реагувати на відкривання дверей або вікна, дим, витік газу або води. Сигнал з датчиків надходить на приймально-контрольний прилад, який, в свою чергу, безпосередньо пов’язаний з пультом централізованої охорони.

За пультом цілодобово чергує оператор нашої компанії «Орлан». Його завдання швидко передати тривожний сигнал і надіслати на адресу злому групу швидкого реагування. Як правило, група швидкого реагування прибуває на місце злочину вже через 5-10 хвилин, після чого проводиться затримання.

Охорона офісів в Києві від компанії «Орлан» – надійно, професійно, доступно!

Задати питання