Охоронно-тривожна сигналізація в Києві — компанія Орлан

Тривожна сигналізація

Наша охоронна фірма займається проектуванням і установкою, а також сервісом систем тривожної сигналізації. Установка охоронного обладнання здійснюється на будь-яких об’єктах, в приміщеннях і спорудах як у Києві, так і по області. Тривожна сигналізація може бути інтегрована з різноманітними видами охоронно-пожежних систем даного об’єкта.

Що таке тривожна сигналізація?

Тривожна сигналізація являє собою пристрій у вигляді кнопки або педалі для моментальної передачі тривожного сигналу охороні, пристрій монтують в непомітних, але з миттєвою доступністю, місцях – наприклад, під стільницею. Це дозволяє працівнику установи миттєво подати сигнал тривоги в будь-якій ситуації, що викликає загрозу для життя або здоров”я. Як правило, необхідність в установці такого охоронного обладнання виникає у банках, пунктах обміну валют, магазинах, школах та інших установах.

Охорона приватної особи за допомогою тривожної сигналізації

Тривожна сигналізація застосовується для охорони приватної особи (особистої охорони), інкасаторів, а також персонального і вантажного автотранспорту, в тому числі того, що перевозить цінні вантажі. При такому виді охорони сигнал тривоги передається по радіосигналу або мережі стільникового зв’язку GSM за допомогою кнопки тривожної сигналізації, що знаходиться у людини, яку охороняють, або у особи, що супроводжує вантаж.

Тривожна сигналізація при захисті від розбійних нападів

Задачі при захисті від розбійних нападів і крадіжок з кас,валюто обмінників, інкасаторських сумок і т.п . вирішуються за допомогою особливих різновидів тривожної сигналізації. Такі пристрої називаються «куклами». Вони бувають різної модифікації, наприклад, у вигляді грошової упаковки із вбудованою в неї спеціальною капсулою, яка наповнена речовиною, що фарбує і має сльозоточиву дію, а також спрацьовує у випадку крадіжки пачки-«кукли». Також існують «кукли» у вигляді футляра для коштовностей. Такі пристрої подають тривожний сигнал через деякий час після їх викрадення, бо втрачають контакт з магнітною підставкою. Існують системи тривожної сигналізації. Які при спрацюванні заповнюють приміщення кольоровим димом.

Спеціалісти нашої охоронної фірми «Орлан» запропонують тип тривожної сигналізації, який найбільше підходить у вашому випадку, а також допоможуть підібрати пристрій за найоптимальнішою ціною. Звернувшись у нашу компанію, ви зможете залишити у минулому хвилювання про особисту безпеку і збереження свого майна.

Детальну інформацію можна дізнатися за тел. +38 (067) 370-22-22
Задати питання