Як вибрати охоронне агентство - orlan

Як вибрати охоронне агентство

Ми постараємося допомогти вам правильно вибрати охоронне агентство в Києві, перерахуємо основні критерії вибору — на що звернути особливу увагу.

Ринок послуг охоронних агентств постійно розвивається. Деякі фірми мають широкий спектр послуг, а є компанії, які спеціалізуються у вузькому напрямку. Це дає можливість клієнтам підібрати максимально агентство максимально точно, з урахуванням тієї специфіки, якої потребує юридична або фізична особа.

Є критерії, на які варто орієнтуватися при виборі охоронної компанії. Розглянемо їх більш докладно.

Ліцензія

Ліцензія — найважливіший документ, який видається фірмі МВС. Наявність ліцензії надає право здійснювати охоронні послуги. У документі повинен бути вказаний термін, в рамках якого діє дана ліцензія.

Документація

Приватне охоронне підприємство (ЧОП), як правило, має набір типових договорів на надання різних охоронних послуг. Вони повинні бути грамотно оформлені, бажана перевірка документів юристом з боку клієнта.

Матеріально-технічна база

Авто

Для ефективної охоронної діяльності необхідний парк автомобілів. Наприклад, якщо ви вдаєтеся до послуг охоронного агентства з метою перевезення та охорони грошових коштів, матеріальних цінностей і паперів, то важливо, щоб у парку була достатня кількість авто для перевезення і супроводу. Велика перевага отримують ті охоронні підприємства, машини яких мають фірмові знаки. Варто звернути увагу на технічне оснащення автомобілів — вони повинні бути радіофіковані раціями.

Цілодобове обслуговування

Важливий момент — цілодобова чергова служба. При укладанні договору цей момент повинен бути обов’язково прописаний. Ви можете самостійно перевірити фірму, зателефонувавши їм у святковий день або нічний час. На жаль, деякі агентства нехтують цим правилом.

Одяг

Що стосується форми охоронця, то тут потрібно звернути увагу, з якою метою ви замовляєте охорону. Якщо це охорона ювелірного магазину, банку, тоді охоронці можуть бути одягнені як в цивільне, так і в спец. одяг. У випадку, якщо ви замовляєте особисту охорону, тоді охоронець повинен відповідати іміджу клієнта. Такий момент можна обговорити в індивідуальному порядку.

Вартість послуг

При виборі охоронного агентства порівняйте ціни в різних компаніях. Охорона — це той вид послуг, на якому не варто економити. Тому якщо вартість в прайсі здається вам занадто низькою, варто насторожитися — це може означати, що підприємство економить на кваліфікації кадрів, технічному оснащенні.

Репутація охоронного агентства

Якщо ви знайшли компанію за рекомендаціями знайомих, тоді питань у вас швидше за все не виникне. А в разі, коли ви самостійно шукаєте охоронну фірму, пошукайте інформацію в Інтернеті. Сьогодні зробити це дуже просто — достатньо пошукати відгуки про роботу того чи іншого агентства, як вам відразу стане ясно, з ким ви маєте справу. Звичайно, до цього питання потрібно підходити максимально об’єктивно.

Ось такі нехитрі рекомендації з підбору охоронного агентства ми хотіли вам розповісти. Безумовно, у кожного клієнта є свої критерії з підбору. Сподіваємося, що охоронне агентство, яке ви виберете, буде максимально відповідати вашим вимогам.